MEDVEĎ OHŇOSTROJE

Svadba je často najvýnimočnejším dňom v živote dvoch ľudí. Preto je svadobný ohňostroj to čo nezabudnuteľná svadba musí mať. Svadobný ohňostroj dodá tomuto okamihu lesk a moment nezabudnuteľna. Svadobný ohňostroj môžete mladomanželom darovať ako svadobný dar (určite je to lepší dar, ako porcelán, alebo sada príborov…). Rovnako však svadobný ohňostroj môže byť prekvapením pre svadobčanov od mladomanželov. Či je to už tak alebo tak, svadobný ohňostroj zostane výnimočnou chvíľou, na ktorú sa nezabúda.

MEDVEĎ OHŇOSTROJE Vám ponúkajú svadobný ohňostroj ako komplexnú službu. To znamená, že vybavíme všetky povolenia, v spolupráci s Vami vyberieme najvhodnejšie miesto, pripravíme choreografiu, pripravíme a odstrieľame Váš svadobný ohňostroj, zabezpečíme upratanie miesta aj jeho bezpečnosť, postaráme sa o následnú administratívu. Vy si len poviete kedy a kde bude Váš svadobný ohňostroj, prípadne nám dáte Vaše ďalšie špeciálne požiadavky.

Lipt. Mikuláš
info@vasohnostroj.sk
0908 696 327
Fotogaléria: 
Videogaléria: 
Katalóg: 
играть в Minecraft 2 Онлайн игра sims 4 sex знакомства гта 5 онлайн все гта GTA 5 online Онлайн игра "Assassin's Creed" gta 5 играть игра симс Онлайн игра Minecraft