Salón Belleza

Salón Belleza Vám ponúka:
-ageLOC Galvanic Spa ošetrenie, ktoré oživí a osvieži pokožku. Zjemní línie a vrásky.
-ošetrenie pleti hypoalergénnou a neparfumovanou kozmetikou
-úpravu a farbenie obočia, farbenie rias
-profesionálne svadobné, večerné, spoločenské líčenie držitelkou certifikátu od prestižních Slovenských a Českých vižažistov ako sú Lukáš Kimlička, Brani Grohling a Peter Lukéš.
-individuálny prístup, bezplatné kozmetické poradenstvo a konzultácia s profesionálnou kozmetickou poradkyňou
-predsvadobné ošetrenie pleti plus skúška svadobného líčenia
-Belleza salón je jedným zo salónov na Slovensku, ktorý Vám ponúka revolučnú techniku  Xtreme Lashes. Predlžovanie rias XTREME LASHES™ je najnovší hit z USA s neobmedzenými možnosťami, ktoré sa nedajú porovnávať s klasickými prilepenými riasami. Značka rias XTREME LASHES™ je vyhľadávaná pre svoju kvalitu a profesionalitu celebritami na celom svete. Semipermanentné riasy, držia nekonečne dlho, s doplnením 4-6 týždňov. Sú úplne prirodzené, odolné voči vode ,aplikacia je bezbolestné a relaxačná trvajúca 90-150 minút. Predlžujúci a zhusťujúci efekt je okamžitý. Získate krásny, prirodzený pohľad na 24 hodín denne. Môžete cvičiť, plávať a venovať sa iným dôležitým veciam. Sú skvelé pre každodenné nosenie, ale hlavne pre špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a iné.
-možnosť spolupráce (vižažistické kurzy, typológia pleti)

Kontakt:
Mariana Viňanská
0948 538 484
mandrejcova@yahoo.com
Hotel Janošík, 2.poschodie, číslo dverí 200

Lipt. Mikuláš
mandrejcova@yahoo.com
0948 538 484
Fotogaléria: 
Katalóg: 
TOP inzerát
here https://lot.mukidoh.rest force.xuquxade.bar 3 mujeres solteras dormitorios modernos ligar a chicas madura agencias matrimoniales burgos solteros sin conocer chicas local swinger bilbao juegos de chicas desnudas para ninos redes sociales para conocer nuevas personas minotauro en mujer mejor zona como conquistar un hombre soltero citas busco chico en sevilla mujeres solteras de oran salta conocer chicas de oxapampa visita casa vicens contactos mujeres alcazar de san juan citas por internet sisben conocer gente nueva en venezuela que mujer chicas buscan parejas sexo gratis gijon conocer amigos de otros paises por whatsapp cosas para hacer en barcelona hoy como ligar a las mujeres planes valencia pareja hombre con un solo ojo escort en mostoles busco chica rusa tarot amor una carta gratis aplicacion para conocer a personas milanuncios mujeres en zaragoza simuladores de citas anime en español online