Salón Belleza

Salón Belleza Vám ponúka:
-ageLOC Galvanic Spa ošetrenie, ktoré oživí a osvieži pokožku. Zjemní línie a vrásky.
-ošetrenie pleti hypoalergénnou a neparfumovanou kozmetikou
-úpravu a farbenie obočia, farbenie rias
-profesionálne svadobné, večerné, spoločenské líčenie držitelkou certifikátu od prestižních Slovenských a Českých vižažistov ako sú Lukáš Kimlička, Brani Grohling a Peter Lukéš.
-individuálny prístup, bezplatné kozmetické poradenstvo a konzultácia s profesionálnou kozmetickou poradkyňou
-predsvadobné ošetrenie pleti plus skúška svadobného líčenia
-Belleza salón je jedným zo salónov na Slovensku, ktorý Vám ponúka revolučnú techniku  Xtreme Lashes. Predlžovanie rias XTREME LASHES™ je najnovší hit z USA s neobmedzenými možnosťami, ktoré sa nedajú porovnávať s klasickými prilepenými riasami. Značka rias XTREME LASHES™ je vyhľadávaná pre svoju kvalitu a profesionalitu celebritami na celom svete. Semipermanentné riasy, držia nekonečne dlho, s doplnením 4-6 týždňov. Sú úplne prirodzené, odolné voči vode ,aplikacia je bezbolestné a relaxačná trvajúca 90-150 minút. Predlžujúci a zhusťujúci efekt je okamžitý. Získate krásny, prirodzený pohľad na 24 hodín denne. Môžete cvičiť, plávať a venovať sa iným dôležitým veciam. Sú skvelé pre každodenné nosenie, ale hlavne pre špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a iné.
-možnosť spolupráce (vižažistické kurzy, typológia pleti)

Kontakt:
Mariana Viňanská
0948 538 484
mandrejcova@yahoo.com
Hotel Janošík, 2.poschodie, číslo dverí 200

Lipt. Mikuláš
mandrejcova@yahoo.com
0948 538 484
Fotogaléria: 
Katalóg: 
TOP inzerát
играть в Minecraft 2 Онлайн игра sims 4 sex знакомства гта 5 онлайн все гта GTA 5 online Онлайн игра "Assassin's Creed" gta 5 играть игра симс Онлайн игра Minecraft