Kadernícky salón TABITA

Kadernícky salón TABITA ponuka široké spektrum kaderníckych služieb:
dámske,pánske a detské moderné strihy
rôzne techniky farbenia a melírovania
a účesy na rôzne spoločenské podujatia

Pracujeme s prestížnou talianskou vlasovou kozmetikou z.one concept ako jediný salón v Liptove. Vysoká kvalita produktu je tvorená špecifickými zložkami ako je med, mlieko, extrakty z ovocia alebo prírodnými olejmi. Dôležitou súčasťou sú mliečne proteíny. Profesionálnou novinkou je permanentná olejová farba bez amoniaku


EXLUZÍVNE NOVÉ FARBY!!!

milk_shake delikátne permanentne olejová farba bez amoniaku 60 odtieňov

Zvýrazňuje farby a reflexy na maximum. Vďaka pôsobeniu komplexu z organických olejov zanecháva vlasy hydratované, hebké a lesklé. Delikátne olejové zloženie, ktoré plne rešpektuje zloženie vlasov. Má 100 % krytie šedivých vlas.
obsahuje:
Brazil nut oil: je organický olej získaný z plodov stromu z Amazonské oblasti. Bohatý na proteiny a karbohydráty, ktoré hĺbkovo hydratujú a vyživuju vlasy a naprávaju poškodené časti. Obsahuje vysoké percento vitamínu A, E a stopových prvkov, ktoré majú antioxidačné vlastnosti a potlačuju vplyv voľných radikálov.
Kendi oil: je organický olej získaný z Indonézského stromu Aleurites moluccana. Je bohatý na omega 3 mastné kyseliny a tokoferol, ktorý je prírodným antioxidantem. Je základom mastných kyselin a ochranu vlasov prírodnou cestou. Zanecháva vlasy príjemne jemné a hydratované.
Nyamplung oil: je organický olej získaný z ovocia z Malajského stromu Calophyllum inophyllum. Strom rastie na ostrove, na ktorom nikdy neboli použite pesticidy. Calophyllum inophyllum je využivany pre liečebné vlastnosti. Olej je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny. Je silný prírodny antioxidant, ktorý chráni pred voľnými radikálmi. Olej má ukľudňujúce a regeneračne schopnosti ako na vlasy tak na pokožku.
Sunflower oil: extraktovaný zo semienok slnečnice. Bohatý na antioxidanty a prvky, ktoré su základom k našmu pocitu pohody. Naviac obsahuje triglyceridy, ktoré majú veľkú zvláčňujúcu vlastnosť na pokožku i vlasy. Olej má významné vyživujúce a zvláčňujúce vlastnosti, okrem toho je excelentným stabilizátorem kvality vlasov. Hraje veľmi významnou rolou ako antioxidant pri procese farbenia a ochrane farebnej celistvosti. Udržuje dlho trvajuci lesk, odtieň a stabilitu farby.

Nová, prevratná vlasová technológia BK BRAZIL KERATIN Hair go Straight znamená koniec neposlušným, nepoddajným a poréznym vlasom. Dodá vaším vlasom opäť zdravie, lesk a silu. Keratín je protein, ktorý je hlavnou súčasťou kože, vlasov a nechtov. Je veĺmi dôležité aby zákazník rozlišoval Brazil Keratin podla značky. Pojem Brazil Keratin je názov všeobecný a označuje určitú technológiu a škálu produktov. Je veľmi dôležité aký Brazil Keratín sa aplikuje.

BK BRAZIL KERATIN HgS – keratínova liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí jemné, vlnité aj porézne vlasy a to aj na niekoľko mesiacov. Odporúčame pre jemné, poškodené, kučeravé, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy.
Okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako sú:
- UV žiarenie
- Morská voda
- Chlórovaná voda
- Vietor a mráz

Lipt. Mikuláš
janka.tabita@gmail.com
0910 158725
Fotogaléria: 
Katalóg: 
играть в Minecraft 2 Онлайн игра sims 4 sex знакомства гта 5 онлайн все гта GTA 5 online Онлайн игра "Assassin's Creed" gta 5 играть игра симс Онлайн игра Minecraft